Denizleseyahat.com'da bulunan tüm seyahat ürünlerini, DenizBank Kredi Kartı ile biriktirdiğiniz bonusları 5 kat daha değerli kullanarak alabilirsiniz.
×
denizkartim DENİZKARTIM |

Popüler Yurt İçi Araç Kiralama Noktaları

Yurt içinde onlarca farklı şehirde dilediğiniz kategoride bütçenize en uygun kiralık aracı Denizle Seyahat'de bulabilir, kolayca rezervasyon yaparak konforlu bir şekilde seyahat edebilirsiniz. 

Sıkça Sorulan Sorular

Rezervasyonunuzu tamamladıktan sonra aynı anda ilgili araç kiralama ofisine bilgi verilir. Rezervasyon bilgileriniz size e-mail olarak iletilir. Rezervasyon bilgilerinizle size gelen konfirmede belirtilen kiralama ofisine gitmeniz yeterli. Havaalanında karşılama olan ofislerinde üzerinde isminizin yazılı olduğu pageboard ile karşılanırsınız ve otoparkta aracınız size teslim edilir.

Kaza durumunda, öncelikle mutlaka geçerli trafik kurallarına uygun olarak rapor tutturulmalıdır. Aynı zamanda, aracı kiralayan firma yetkililerine de mutlaka bilgi verilmelidir ve kendilerinin yönlendirmesine göre hareket edilmelidir.

Ekonomik grup araçlar için en az 2 yıllık
Orta grup araçlar için en az 3 yıllık
Üst ve lüks grup araçlar için en az 5 yıllık ehliyete sahip olmak gerekmektedir.

Kiralama esnasında yukarıdaki ön şartlar aranacağı için ehliyet ve kredi kartınızın yanınızda olması halinde aracı teslim alabilirsiniz. Türk vatandaşı olmayan müşterilerimizin pasaport ve Türkiye'ye giriş tarihinin 6 aydan daha kısa olduğunu gösterir bir belgeyi de ilave olarak yanlarında bulundurmaları gerekmektedir. 6 aydan daha uzun süredir Türkiye'de bulunan yabancı ehliyetli müşterilerimizin Türk Ehliyeti göstermeleri gerekmektedir.

Kiralama sürenizin sonunda araçla birlikte önceden konfirmede belirtilen istasyona gitmeniz yeterli. Alış istasyonu ile dönüş istasyonunun farklı olması durumunda oluşacak tek yön ücreti için müşteri destek hattımızdan bilgi alabilirsiniz.

Ekonomik grup araçlar için 21 yaş (Renault Clio, VW Polo, Nissan Micra vb.)
Orta grup araçlar için 25 yaş (Renault Megane, Opel Astra, VW Golf, MB A180 vb.)
Orta-üst grup araçlar için 27 yaş (Skoda Superb, VW Passat vb.)
Üst grup araçlar için 30 yaş ve üzerinde olmak (MB C Class, BMW 3 Series vb.)
Lüks grup araçlar için 30 yaş ve üzerinde olmak. (MB E Class, MB GLE, GLC vb.)

Kiralama yapan müşterilerimizden kiralama esnasında kendi adlarına düzenlenmiş bir kredi kartına sahip olmaları istenmektedir. Bu kredi kartının internet kullanımına açık olması gerekmektedir. Bu kredi kartından kiraladıkları aracın grubuna göre değişmekle birlikte, ekonomik ve orta grup araçlar, üst grup araçlar ve lüks grup araçlar için firm tarafından bir ön provizyon alınacaktır. Kiralamanız bittiğinde provizyon işleminin kaldırılması için ilgili bankaya yazılı olarak bilgi geçilir. Ön provizyon bir satış işlemi olmadıkları için bankaya ödemek zorunda değilsiniz.

Daha güvenli bir sürüş ve kiralama için son 6 ayda firmalarımızdan araç kiralamamış müşterilerimizin finansal analizleri findeks.com sitesi üzerinden yapılacaktır. Rapor gönderimi sizin tarafınızdan onaylanmadığı veya finansal analiz sonucu firmalar araç kiralama şartlarını karşılamadığı takdirde rezervasyon yapılmış bile olsa araç teslimi yapılmayacaktır.