Denizleseyahat.com'da bulunan tüm seyahat ürünlerini, DenizBank Kredi Kartı ile biriktirdiğiniz bonusları 5 kat daha değerli kullanarak alabilirsiniz.
×
denizkartim DENİZKARTIM |

Yurt İçi Oteller

Yurt içi seyahatlerinize en uygun otel alternatiflerini Denizle Seyahat'de sizlere sunuyoruz. Yurt içinde nereye gitmek isterseniz isteyin, konaklamanızı kolayca organize edebilirsiniz. İş seyahatleriniz için İstanbul, Ankara, İzmir gibi büyük şehirlerin en ekonomik otellerini; yaz aylarında deniz ve güneşin tadını çıkarmak için Bodrum, Çeşme, Kemer, Fethiye gibi Türkiye'nin gözde tatil beldelerinin en güzel otellerini; kış sporları için Uludağ, Palandöken, Kartalkaya, Kartepe'nin en iyi kayak otellerini; günlük hayatın karmaşasından kaçıp kısa bir mola vermek için Sapanca, Ağva, Abant gibi doğa ile iç içe olabileceğiniz destinasyonların seçkin butik otellerini; yenilenmek için en iyi spa ve termal otelleri kolayca bulabilirsiniz.
Belek Otelleri
Belek Otelleri
Fethiye Otelleri
Fethiye Otelleri
Bodrum Otelleri
Bodrum Otelleri
Kemer Otelleri
Kemer Otelleri
Marmaris Otelleri
Marmaris Otelleri
Çeşme Otelleri
Çeşme Otelleri
Alanya Otelleri
Alanya Otelleri
Kuşadası Otelleri
Kuşadası Otelleri

Yurt Dışı Oteller

Dünyanın en güzel metropolleri ya da rüya gibi kumsalları olan tatil bölgeleri olsun; dünyanın neresine giderseniz gidin, aradığınız kriterlere uygun yüzlerce otel seçeneğini Denizle Seyahat'de bulabilirsiniz. Dünyanın her yerinde sayısız otel seçeneğini otel özellikleri ve fiyata göre sıralayarak aradığınız oteli kolayca bulabilirsiniz.
New York Otelleri
New York Otelleri
Bangkok Otelleri
Bangkok Otelleri
Barselona Otelleri
Barselona Otelleri
Roma Otelleri
Roma Otelleri
Amsterdam Otelleri
Amsterdam Otelleri
Frankfurt Otelleri
Frankfurt Otelleri
Berlin Otelleri
Berlin Otelleri
Maldiv Otelleri
Maldiv Otelleri

Temalara Göre Oteller

Temalarına göre oteller tatile gidecek misafirlerimizin ihtiyaçlarına yönelik hazırlanmış ve belli başlı konseptlere sahip otellerdir.Böylece tatile gitmeden önce içiniz rahat olur ve sürprizlerle karşılaşmazsınız.

Sıkça Sorulan Sorular

Bu istekler otelin müsaitliğine bağlıdır. Otel, önceden konfirme edilmiş olsa dahi, son anda otelin doluluğuna bağlı olarak bu isteği kabul etmeme hakkına sahiptir. Bazı oteller yarım günlük ya da tam günlük ücret karşılığı bu isteklerinizi onaylayabilmektedir.

Genelde otel rezervasyonu yaparken otelin genel kuralları ve oda tiplerinin detaylarında bu konuda bilgilendirme mevcuttur. Bilgilendirmenin yeterli olmadığı durumlarda 0850 878 1887 no’lu Müşteri Destek Hattımızı arayarak ya da mail yolu ile iletişime geçerek iletebilirsiniz.

Otelin evcil hayvan kabul edip etmediğine ilişkin bilgi, otel genel özelliklerinde mevcuttur. Otel konaklamasını seçerken filtreleme özelliğinde evcil hayvan uygun seçeneğini işaretlemeniz durumda, bu özelliğe sahip oteller rezervasyon için size sunulacaktır.

Erken Rezervasyon kampanyasından faydalanarak yapılan rezervasyon işlemleri standart sözleşme koşullarına göre iptal edilemez. İptal Güvence Paketi ile bu durum ortadan kaldırılarak misafirlerimize, otel girişine 72 saat kalana kadar koşulsuz iptal ve değişiklik yapma hakkı tanınmaktadır.

Sezon öncesi dönemde taban fiyatları kullanılmakta ve bu fiyatın üzerinden %50'ye varan indirimlerle müşterilere sunulmaktadır. Bu sayede müşteriler otellerin kapasitesi dolmadan bir çok alternatife ulaşabilmekte, hem uygun fiyatlardan hem de uzun vadede ödeme avantajından faydalanabilmektedir.

Çağrı merkezimizi arayarak uzatma talebinizi seyahat danışmanlarımıza iletebilirsiniz. Müsaitlik doğrultusunda ilgili seyahat danışmanlarımız size yardımcı olacaktır.

Seçtiğiniz oda tipine ve otele göre değişebilir. Bu bilgiyi, seyahatinizi oluştururken kontrol edebilirsiniz.