Denizleseyahat.com'da bulunan tüm seyahat ürünlerini, DenizBank Kredi Kartı ile biriktirdiğiniz bonusları 5 kat daha değerli kullanarak alabilirsiniz.
×
denizkartim DENİZKARTIM |

En çok aranan yerler

İstanbul - Diyarbakır
İstanbul - Diyarbakır
İstanbul - Gaziantep
İstanbul - Gaziantep
İstanbul - Trabzon
İstanbul - Trabzon
İstanbul - Dalaman
İstanbul - Dalaman
İzmir Uçak Bileti
İzmir Uçak Bileti
İstanbul - Ankara
İstanbul - Ankara
İstanbul - Bodrum
İstanbul - Bodrum
İstanbul - Adana
İstanbul - Adana

Sıkça Sorulan Sorular

Dünyada 170'den fazla ülkeye başta Türk Hava Yolları, Emirates, Etihad, Qatar, Lufthansa, Singapur Hava Yolları, Air France ve KLM Hava Yolları gibi dünyanın önde gelen havayolu firmalarının yanı sıra düşük fiyatlı yerel havayolu firmalarının ve yurt içi uçuşlar için tüm yerel havayollarının direkt ve aktarmalı uçuşlarını bulabileceğiniz Denizle Seyahat'de ekonomi, business ve first class uçak bileti satın alabilirsiniz.

DenizleSeyahat ile tüm havayollarını karşılaştırabilir ve en uygun fiyatlarla uçak bileti satın alabilirsiniz.

İstediğiniz tarihler için en uygun uçuşu bulduktan sonra sponsor kartımız olan DenizBank Kredi Kartı ile taksitli veya Deniz Bonus kullanarak biletinizi satın alabilirsiniz.

Denizle Seyahat mevcut uçuşlar arasından seçiminize uygun en ucuz uçuş alternatiflerini sizin için listeleyecektir. Tercih edeceğiniz uçuşları seçtikten sonra tüm yolcular için gerekli bilgileri tamamlayarak rezervasyon işleminizi yapabilir, ödeme işlemleri sonrası biletinizi satın alabilirsiniz. 

Denizle Seyahat üzerinden toplam yolcu sayısı 7’den fazla olamaz. Bu sayıdan fazla kişi var ise 0850 878 1887 nolu telefondan bizi arayabilirsiniz.

Hava yollarında elektronik biletleme sistemine geçilmiştir. Tüm bilet bilgileri elektronik olarak sistemde saklanmakta ve internet üzerinden satış anında tarafınıza tüm bilgileri içeren bir seyahat belgesi düzenlenmektedir.

Denizle Seyahat seyahat bölümünden satın alma işleminiz tamamlandıktan sonra tarafınıza düzenlenen elektronik bilet SMS veya e-posta yolu ile tarafınıza ulaştırılacaktır. Düzenlenen elektronik bilet üzerinde yer alan konfirmasyon numaranız/bilet numaranız ile ilgili hava yolu web sitesine girerek online check-in işlemlerinizi yapabilirsiniz ve/veya direkt havaalanına giderek check-in kontuarında işlemlerinizi tamamlayarak uçuş biniş kartınızı alabilirsiniz.

Elektronik uçak bileti eski kağıt şeklindeki uçak biletinden farklı olmayan ve bütün büyük havayolu şirketleri tarafından kullanılan bir uygulama olup size, kağıt halindeki bilet olmadan seyahat etme fırsatı verir. E-biletinizin kaybolma, çalınma ve unutulma riski yoktur. Satın aldığınız elektronik bilet havayolu şirketinin rezervasyon sistemine kayıtlı olduğundan, check-in kontuarında yurt içi uçuşlar için resimli bir kimlik kartı (nüfus cüzdanı, pasaport) yurt dışı uçuşları için de geçerli bir pasaport ibraz etmeniz halinde işlemlerin pratik, hızlı ve sorunsuz gerçekleşmesini sağlar.