denizkartim DENİZKARTIM |

istanbul araç kiralama

İstanbul Araç Kiralama Noktaları

Beylikdüzü Araç Kiralama Noktası
₺690,03 / Günlük
İstanbul Havalimanı Araç Kiralama Noktası
₺839,74 / Günlük
Ümraniye Araç Kiralama Noktası
₺749,00 / Günlük
Taksim Hilton Araç Kiralama Noktası
₺983,45 / Günlük
Kanyon AVM Araç Kiralama Noktası
₺650,01 / Günlük
Esenler Otogarı Araç Kiralama Noktası
₺1.270,00 / Günlük
Kadıköy Araç Kiralama Noktası
₺699,94 / Günlük
Beşiktaş Araç Kiralama Noktası
₺839,75 / Günlük

İstanbul Araç Kiralama Şirketleri

İstanbul Hakkında

İstanbul'un muhteşem atmosferini araba kiralayıp keşfetmek, unutulmaz bir deneyim sunabilir. Bu büyüleyici şehir, tarih ve modernitenin muhteşem bir karışımını sunar. İstanbul'un dar sokaklarında dolaşırken tarihle iç içe geçmiş yapıları keşfetmek, Boğaziçi'nin eşsiz manzarasını seyretmek ve gizli hazineleri bulmak için arabanızla şehri turlamak gerçekten keyifli olabilir.

Sıkça Sorulan Sorular

Rezervasyon numaranız ile birlikte “Yardım” sayfasından rezervasyon değişiklik talebinizi bırakabilir ya da müşteri temsilcilerimizle görüşebilirsiniz.

Elbette, ihtiyacınız olan süreye göre araç kiralayabilirsiniz. Günlük veya aylık araç rezervasyonlarınızı dilerseniz sitemizden veya 0850 878 1887 numaralı İletişim Merkezini arayarak yapabilirsiniz.

Tercih ettiğiniz segmentler için çeşitli marka ve modellerde araçlar, kiralama hizmetini sunan anlaşmalı firmalarımızda bulunmaktadır.

Araç rezervasyonu için araç teslim/iade noktasının lokasyon bilgileri, teslim/iade tarihleri, araç özellikleri(segment, yakıt, vites) gibi filtrelerle uygun araç belirlenir. Rezerve edilecek araç belirlendikten sonra sürücün ad, soyad, telefon ve e-posta bilgileri alınır ve ödeme adımına geçilir. Hesaplanan araç kiralama bedeline onay verildikten sonra kredi kartı üzerinden tahsilat gerçekleştirilir. Aracı teslim alma aşamasında sürücünün yanında kendine ait kredi kartı, kimlik, sürücü belgesi ve Rezervasyon Belgesi mutlaka bulunmalıdır. Depozito tutarı, aracı teslim alma aşamasında sürücünün kendine ait kredi kartından çekilir.

Tur ücretini kredi kartı, banka havalesi veya müşteri hizmetlerini arayarak IBAN yoluyla yapabilirsiniz.

Araç kiralamak için sürücü belgesi sahibi olmak ve aracı sağlayan kiralama firmasının belirlediği minimum sürücü belgesine sahip olma süresine uymak yeterlidir. Bu süre, aracınızı kiralayacağınız firmanın belirlediği koşullara göre değişiklik gösterebilmektedir.

Kiralanan araçların yurt dışında kullanımı yasaktır.

Araç teslim alınırken, iade lokasyonu değişiklik talebi araç kiralama firmasına iletilir. Lokasyon farkından dolayı fiyat farkı olması halinde, bu fark ücretlendirilerek işlem yapılır. 

Aracı teslim alırken sürücü belgesi, sürücüye ait kredi kartı, kimlik ve Rezervasyon Bilgi Formu'nun yanınızda olması gerekmektedir. Aracın kiralandığı süreye bağlı olarak değişen depozito bedeli, araç kiralama firmasının ofisinde kredi kartınızdan tahsil edilmektedir. Ayrıca Findex kredi notunuz araç kiralama hizmeti veren firma tarafından kontrol edilmektedir.