Denizleseyahat.com'da bulunan tüm seyahat ürünlerini, DenizBank Kredi Kartı ile biriktirdiğiniz bonusları 5 kat daha değerli kullanarak alabilirsiniz.
×
denizkartim DENİZKARTIM |

Popüler Sorular

Denizle Seyahat uygulamasına girerek tüm banka kartları ile satın alma yapabilirsiniz.

Seyahat hizmeti için, “Üye olmadan misafir olarak devam et” seçeneği ile ilerleyebilirsiniz.

Denizle Seyahat'den satın aldığınız seyahatleri Rezervasyon butonundan mailinize iletilen Rezervasyon Kayıt Numarası (PNR Kodu) ile görüntüleyebilirsiniz. 

Ekonomik grup araçlar için 21 yaş (Renault Clio, VW Polo, Nissan Micra vb.)
Orta grup araçlar için 25 yaş (Renault Megane, Opel Astra, VW Golf, MB A180 vb.)
Orta-üst grup araçlar için 27 yaş (Skoda Superb, VW Passat vb.)
Üst grup araçlar için 30 yaş ve üzerinde olmak (MB C Class, BMW 3 Series vb.)
Lüks grup araçlar için 30 yaş ve üzerinde olmak. (MB E Class, MB GLE, GLC vb.)

Kiralama yapan müşterilerimizden kiralama esnasında kendi adlarına düzenlenmiş bir kredi kartına sahip olmaları istenmektedir. Bu kredi kartının internet kullanımına açık olması gerekmektedir. Bu kredi kartından kiraladıkları aracın grubuna göre değişmekle birlikte, ekonomik ve orta grup araçlar, üst grup araçlar ve lüks grup araçlar için firm tarafından bir ön provizyon alınacaktır. Kiralamanız bittiğinde provizyon işleminin kaldırılması için ilgili bankaya yazılı olarak bilgi geçilir. Ön provizyon bir satış işlemi olmadıkları için bankaya ödemek zorunda değilsiniz.

Daha güvenli bir sürüş ve kiralama için son 6 ayda firmalarımızdan araç kiralamamış müşterilerimizin finansal analizleri findeks.com sitesi üzerinden yapılacaktır. Rapor gönderimi sizin tarafınızdan onaylanmadığı veya finansal analiz sonucu firmalar araç kiralama şartlarını karşılamadığı takdirde rezervasyon yapılmış bile olsa araç teslimi yapılmayacaktır.

Değerli kişisel eşyalar bagajlarda taşınmamaktadır. Ayrıca araç içerisinde, hareket esnasında ve mola verilirken yapılan tüm anonslarda belirtildiği üzere yolcularımızın, değerli eşyalarını yanlarına alması gerekmektedir.

Yurtdışı seyahate çıkmadan önce yanınızdan para, pasaport ve biletinizi ayırmayınız. Paranızı güvenli ve farklı miktarları farklı yerlere koyarak muhafaza etmelisiniz. Farklı bir ülkeye gideceksiniz gideceğiniz ülkenin acil telefonlar listesini yanınızda bulundurun. Gideceğiniz yerin fiziksel ve çevresel özellikleri hakkında bilgi edinin, sağlık konusunda yapılacak önerileri dikkate alınız.

Giriş yaptıktan sonra üyelik bilgilerim sayfasında şifremi değiştir kısmına tıkladıktan sonra ilgili adımları takip ederek şifrenizi değiştirebilirsiniz.

Giriş sayfasında yer alan “Şifremi Unuttum“ alanından şifrenizi yenileyebilirsiniz.